0
 x 
Žádné zboží v košíku

Doporučujeme

plagron-cocos-ab
289 Kč

ATA Organics Alga-C

Biologické pěstování je stále populárnější. Tento tekutý biostimulátor také přichází jako na zavolanou. Je to biostimulátor sestávající z organických surovin, jako jsou různé mořské řasy.
With shipment Česká Pošta for 0,00 Kč
169 Kč
Vyberte obsah
Popis

Biologické pěstování je stále populárnější. Tento tekutý biostimulátor také přichází jako na zavolanou. Je to biostimulátor sestávající z organických surovin, jako jsou různé mořské řasy. Díky tomu obsahuje množství aminokyselin, stopových prvků, vitaminů a rostlinných hormonů. Tak pomáhá rostlinám předcházet stresu a zajišťovat všechny jejich potřeby. To zlepšuje kondici vašich rostlin, takže riziko výskytu chorob a nedostatků je pronikavě sníženo. Zkrátka, je nepostradatelný pro zdravou rostlinu!

Použití:

Během období květu lze používat denně při zalévání rostlin jako doplněk pravidelné výživy. Alga-C se dá používat také jako výživa pro listy. V tom případě provádějte postřik listů. 

Dávkování:

Jako doplněk výživy: 2 až 5 ml na litr pitné vody.

Jako výživa pro listy:

1 až 3 ml na litr pitné vody. Postříkejte jak spodní tak vrchní stranu listů. 

NPK Alga-C: 0-0-0 (w/v)

Záruka kvality:

Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.

Balení:

250ml, 500ml, 1L, 5L