0
 x 
Žádné zboží v košíku

ATA Organics Bloom-C

Biologické pěstování je stále populárnější. Abychom vyhověli tomuto požadavku, vyvinuli jsme toto tekuté organické hnojivo pro období květu.
With shipment Česká Pošta for 0,00 Kč
329 Kč
Vyberte obsah
Popis

Biologické pěstování je stále populárnější. Abychom vyhověli tomuto požadavku, vyvinuli jsme toto tekuté organické hnojivo pro období květu. Má výrazný účinek na zvýšení sklizně a jeho důležitou složkou jsou různé chaluhy a extrakty z řas.

Díky tomu poskytuje velmi dobrou výživu pro tvorbu trsů květů. Tímto jsme ale neprozradili všechna tajemství, protože Bloom C obsahuje kromě důležitých chaluh a výtažků z řas také množství aminokyselin, stopových prvků, vitaminů, enzymů a přirozených rostlinných hormonů. Opravdová nutnost pro každou kvetoucí rostlinu!

Použití:

Od počátku období květu přidávejte do pitné vody. Během období květu lze používat denně při zalévání rostlin. Nekombinujte s používáním vápníku! 

Tip na pěstování:

Vřele vám doporučujeme kombinování výrobku B’cuzz Bloom-C s výrobky Growth-C, Flavor, Kilomix a Wormenmest. Dávkování:20 ml až 50 ml na 10 litrů pitné vody.NPK Bloom-C: 1-20-17 (w/v).Záruka kvality:Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.

Balení:

1L, 5L