0
 x 
Žádné zboží v košíku

Doporučujeme

hesi-tnt-complex-20l
2299 Kč

ATA Organics Flavor

Biologické pěstování je stále populárnější. Abychom vyhověli tomuto požadavku, vyvinuli jsme tento organický prostředek na vylepšení vůně a chuti.
With shipment Česká Pošta for 0,00 Kč
249 Kč
Vyberte obsah
Popis

Biologické pěstování je stále populárnější. Abychom vyhověli tomuto požadavku, vyvinuli jsme tento organický prostředek na vylepšení vůně a chuti. Je to hnojivo na bázi melasy z cukrové řepy. Má mimořádně dobrý účinek na chuť a vůni konečného produktu, přičemž zůstává zachována chuť charakteristická pro daný druh.

Použití:

Přidávejte do pitné vody od 4. týdne období květu. Flavor není vhodný pro použití v zavlažovacích systémech! Může je ucpat. Pokud pěstujete za použití zavlažovacích systémů a přesto byste rádi zkusili Flavor jako prostředek na vylepšení chuti, používejte jej jako výživu pro listy a provádějte jím postřik listů rostliny.

Tip na pěstování:

Vřele vám doporučujeme kombinování výrobku B’cuzz Flavor-C s výrobky Growth-C, Bloom-C, Kilomix a Wormenmest. Pokud potřebujete při pěstování přidat kalium, doporučujeme vám použít Ata-organics. Dávkování: 2,5 až 15 ml na 10 litrů pitné vody. NPK Flavor: 0-0-9 (w/v).

Záruka kvality: Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.

Balení: 1L, 5L