0
 x 
Žádné zboží v košíku

Doporučujeme

plagron-cocos-ab
289 Kč

Florium Booster

FLORIUM je unikátní širokospektrální přípravek, který vzniká přirozeným procesem rozkladu rostlinného a specifického humusu za pomoci více druhů žížal.
With shipment Česká Pošta for 0,00 Kč
299 Kč
Vyberte obsah
Popis

FLORIUM JE 100% PŘÍRODNÍ PRODUKT

Florium je unikátní širokospektrální přípravek vzniklý přirozeným procesem rozkladu rostlinného a specifického bio odpadu za pomoci žížal.

  • zvyšuje odolnost rostlin proti stresům (sucho, přemokření apod.)
  • působí regeneračně -při poškození chorobami a škůdci
  • chrání proti plísním
  • přírodní doping pro rostliny –energie pro růst, kvetení a tvorbu plodů
  • obsahuje vyvážený poměr živin, mikro prvků a dalších přírodních substancí důležitých pro správný vývoj rostlin od semínka pro plod či květ. /mimo jiné obsahuje enzymy, auxiny, cytokiny, giberiny, volné aminokyseliny, huminové kyseliny a také vápník hořčík, sodík, měď, zinek, mangan a bór
  • obsahuje několik druhů symbiotických hub, které pomáhají rostlině absorbovat živiny / mycorrhizae/ anebo se účinně bránit plísním /pythium oligandrum/a další...Pythium oligandrum přímo napadá patogenní mikroorganismus a enzymaticky ho rozkládá.
  • Pythium oligandrum inhibuje růst a vývoj patogenních mikroorganismů, protože stimuluje mechanismus tvorby morfologických a biochemických bariér v rostlinných pletivech.
  • Stimulace růstu(tryptamin)Pythium oligandrum indukuje v rostlině produkci růstově stimulujících látek a nepřímo tak zvyšuje příjem fosforu a mikroprvků rostlinou.

ROSTLINY MAJÍ MNOHEM VĚTŠÍ BIOMASU, VÍCE KVĚTŮ, PLODŮ A JSOU ZDRAVĚJŠÍ.

POUŽÍVÁNÍM HNOJIVA FLORIUM DOSÁHNETE KRÁSNÝCH VÝHOSŮ, VAŠE PLODY BUDOU CHUTNAT SKVĚLE A BUDOU PLNÉ VITAMÍNŮ.

FLORIUM JE JEDINÝ, 100 % PŘÍRODNÍ, KOMPLEXNÍ A NENAPODOBITELNÝ ORIGINÁL PRO VŠECHNY VAŠE ROSTLINY, ŘÍZKY ČI SEMENA VE VŠECH STADIIÍCH RŮSTU!

VELICE VHODNÉ PRO EKOLOGICKÉ ZAHRADNICTVÍ, ZEMĚDĚLSTVÍ A BIO FARMY.

VÝROBOU FLORIA SE ZABRAŇUJE TVORBĚ SKLENÍKOVÝCH PLYNŮ Z BIO HMOTY.

Informace o aplikaci a dávkování prostředku

Florium-booster je možné aplikovat jako zálivku čí postřik. Jeho využití je pro veškeré rostliny jak volně rostoucí v přírodě, tak i v interiéru, balkoně, či terase. Je vhodný také pro pěstování bylinek, zeleniny, ovocných keřů, stromů a trávníků. Velice efektivní je použití postřiku na list. Možné jej míchat se všemi druhy hnojiva, do země i hydroponie. Florium-booster působí jako růstový booster a biologická prevence proti houbovým a plísňovým chorobám. Rostlina získá výraznější a sytější barvu. Postřik na list je doporučený  ve fázi řezu, růstu a začínajícího květu. Při aplikaci postřiku se omezuje výskyt bílých fleků na listech.  Florium-booster zároveň funguje jako čistič půdy. 

ZÁLIVKA NA KVĚTINY OUTDOOR K podpoře klíčení semen a řezu 20 ml na 1 litr vody  + postřik (aplikace postřiku je popsána níže) Do zálivky jako růstový stimulant v poměru 40 ml na 1 litr vody 1x za 14 dní + postřik Do zálivky pro bujarý květ v poměru 30-40 ml na 1 litr vody 1x za 14 dní

ZÁLIVKA NA KVĚTINY INDOOR K podpoře klíčení semen a řezu 15 ml na 1 litr vody  + postřik dle níže uvedeného poměru ředění Do zálivky jako růstový stimulant v poměru 30 ml na 1 litr vody 1x za 14 dní + postřik dle níže uvedeného poměru ředění Do zálivky pro bujarý květ v poměru 20-30 ml na 1 litr vody 1x za 14 dní

ZÁLIVKA NA OVOCE A ZELENINU K podpoře klíčení semen a řezu 5-15 ml na 1 litr vody + postřik Do zálivky jako růstový stimulant v poměru 30 ml na 1 litr vody 1x za 14 dní + postřik Do zálivky pro bujarý květ v poměru 20-30 ml na 1 litr vody 1x za 14 dní + postřik Do zálivky v době plodu v poměru 20-30 ml na 1 litr vody 1x za 14 dní

ZÁLIVKA NA STROMY A KEŘE K podpoře klíčení semen a řezu 15-50 ml na 1 litr vody + postřik Do zálivky jako růstový stimulant v poměru 50 ml na 1 litr vody 1x za 14 dní + postřik Do zálivky pro bujarý květ v poměru 50-100 ml na 1 litr vody 1x za 14 dní + postřik Do zálivky v době plodu v poměru 50-100 ml na 1 litr vody 1x za 14 dní  (přesné dávkování je nutné řešit individuálně dle velikosti a druhu stromu) POSTŘIK KVĚTINY OUTDOOR První postřik k podpoře klíčení semen a kořenění řezu 15 ml po dvou týdnech od zasetí/zasazení. Další postřiky se aplikují v poměru 10-50 ml na 1 litr vody přibližně 1x za 14 dní  (přesné dávkování je nutné řešit individuálně dle druhu rostliny, místu růstu a klimatickým podmínkám)

Druhy rostlin:

Řepa, kukuřice - 1.postřik…15l/ha na podzim, 2 a 3.postřik…12l/ha - na jaře Brambory – 1.postřik…13l/ha, 2.postřik…15l/ha, 3.postřik…17l/ha, 4.postřik…19l/ha Obiloviny  a luštěniny - 1.postřik…14l/ha na podzim, 2.postřik…12l/ha - na jaře Atd….různé poddruhy

POSTŘIK KVĚTINY INDOOR První postřik k podpoře klíčení semen a kořenění řezu 10-15 ml po dvou týdnech od zasetí/zasazení. Další postřiky se aplikují v poměru 15-30 ml na 1 litr vody přibližně 1x za 14dní  (přesné dávkování je nutné řešit individuálně dle druhu rostliny a jejího umístění)

DOPLŇKOVÉ MOŽNOSTI VYUŽITÍ  Florium-booster nezatěžuje životní prostředí, proto jej lze použít ke hnojení i na plochách s ochranným pásmem vodních zdrojů např. v lázeňských oblastech.  Prevence proti chorobám a výsledné vyšší výnosy především ocení vinaři a sadaři.  Vertikulace trávníku je jedním z důležitých a nezbytných úkonů, který je nutno provést na jaře a na podzim. S aplikací Florium-booster se budete těšit z krásných výsledků. Florium-booster lze aplikovat do ČOV, kdy jeho působením dochází k rozkládání tuků a nanesených nečistot na látky biologicky lehce odbouratelné. Současně s tím také dojde k pročištění celého systému odvodu odpadních vod, odstranění odpadních nánosů a často se projevujícího zápachu. Vhodné pro provozovny mastné výroby, hotely,školy… Pomocník při úpravách zaplavených zahrad a polí? Ano, je to možné… Bahno, které zůstává po povodních může obsahovat různé chemikálie, fekálie a kdo ví co ještě. Proto tento nános raději odstraňte na skládku! Další krok je zkypření kultivátorem kdy zároveň použijte Florium-booster. Jak už víme, hnojivo neobsahuje žádné chemikálie, takže půdu podpoří, ale i znovu obnoví.

DOPLŇKOVÉ INFORMACE O VLASTNOSTECH  - Florium nemá žádnou ochrannou lhůtu - Je nezávadný a neobsahuje cizorodé látky - Neškodný pro včely a jiný užitečný hmyz - Nezanechává v půdě žádná rezidua - Zvyšuje obsah vitamínu C - Přípravek je rostlinou beze zbytku spotřebován - Nedoporučuje se skladovat na přímém slunci