0
 x 
Žádné zboží v košíku

Doporučujeme

PowerZyme_5L
1329 Kč

Guerrilla Pack

Sada Guerrilla Pack od Bio Tabs naplní všechny vaše představy ohledně hnojení pomocí dvou unikátních produktů a to tablet Guerrilla Tabs a tekutého hnojiva Guerrilla Juice
With shipment Česká Pošta for 0,00 Kč
750 Kč
Popis

Sada Guerrilla Pack od Bio Tabs naplní všechny vaše představy ohledně hnojení pomocí dvou unikátních produktů a to tablet Guerrilla Tabs a tekutého hnojiva Guerrilla Juice. Tato sada je vhodná pro bytové i venkovní pěstování. Není třeba hlídat pH a EC.

Guerrilla Pack obsahuje:

Guerrilla Tabs 20 tablet - tablety s pomalým uvolňováním hnojiva, které vylepšují mikrobiologickou aktivitu v půdě a vytváří ideální podmínky pro růst velkých a zdravých rostlin. N-P-K: 10-8-8.

Guerrilla Juice 500 ml - tekuté hnojivo podporující zdravou půdu a optimální podmínky pro růst a zdraví rostlin.

Použití:

Guerrilla Tabs - zatlačte tabletu tak 5 cm do půdy. Jakmile je tableta na místě, začne pomalu uvolňovat požadované živiny. Pro rostliny pěstované venku, kupříkladu v záhoně, použijte 4 tablety na rostlinu. Pro pěstování v květináči použijte 2 tablety na 5 L květináč, 4 tablety na 10 L květináč, 6 tablet na 20 a 30 L květináč, 8 tablet na 50 L květináč.

Guerrilla Juice - začiná se přidávat až od 4 týdne. Zřeďte 3 ml Guerrilla Juice v jednom litru vody a tímto roztokem se jednou týdně rostliny zalejí. Poslední 2 týdny před sklizní zalévejte pouze čistou vodou.