0
 x 
Žádné zboží v košíku

Doporučujeme

PowerZyme_5L
1329 Kč

Heavy Bud 1 Litre

Heavy Bud je organický produkt, který zabezpečuje větší hustotu vašeho květenství a tedy i vyšší váhu finálního produktu.
With shipment Česká Pošta for 0,00 Kč
659 Kč
Vyberte obsah
Popis

Heavy Bud je organický produkt, který zabezpečuje větší hustotu vašeho květenství a tedy i vyšší váhu finálního produktu. Obsahuje přírodní amino-kyseliny, vitamíny a karbohydráty. Zároveň obsahuje Fosfor a Draslík derivovaný jak z organických tak i anorganických zdrojů. Složení živin v této směsi pozměňuje hormonální rovnováhu v rostlinách ponecháním více živin pro syntézu reprodukčních orgánů. Tento jev aktivuje ty enzymy, které jsou zodpovědné za přenos energie a budování tzv. ATP (Adenosine-Tri-Phosphate), který ukládá energii potřebnou pro zpracování CO2 a pro syntézu cukrů, lipidů a proteinů.

V průběhu fáze mohutného květu zásobuje Heavy Bud rosliny dodatečnou energií tím, že jim poskytuje všechny potřebné karbohydráty, amino-kyseliny, vitamíny, fosfor (potřebný pro fotosyntézu a formování proteinů). Heavy Bud zároveň stimuluje k vyšší tvorbě silic, pryskyřic a dalších látek ovlivňujících výslednou podobu vypěstovaného produktu.

Použití:

Přidávejte Heavy Bud v průběhu 3, 4 a 5 týdne květu

Dávkování: 5ml na 1L vody s upraveným PH

Balení: 1 , 4 a 10L

NPK: 0-1-2