0
 x 
Žádné zboží v košíku

Starter Kit

BioTabs Starter Kit je organický komplexní hnojící program pro pěstování v půdě. Je vhodný jak pro indoorové, tak outdoorové pěstování na plochu 1 m2.
With shipment Česká Pošta for 0,00 Kč
1450 Kč
Popis

BioTabs Starter Kit je organický komplexní hnojící program pro pěstování v půdě. Je vhodný jak pro indoorové, tak outdoorové pěstování na plochu 1 m2. Princip BioTabs velmi podobný jako holandská hnojiva Sannie´s - malé sazenice rostlinek se přesadí do rašelinového/hlinitého substrátu smíchaného se složkami tohoto programu a už se nemusí až do třetího týdne kvetení hnojit v zálivce. Od třetího týdne kvetení se začne přidávat květové hnojivo BioTabs. U tohoto způsobu hnojení není třeba hlídat hodnoty pH a EC.

Složky BioTabs Starter Kit:

BioTab 10 ks - organické lisované tablety s pomalým uvolňováním; NPK: 12-9-9 (kostní moučka, krevní moučka, moučka z peří, ryby, huminové kyseliny, prospěšné bakterie, pomalu se uvolňující dusík) Startrex 250 g - biologický vylepšovač půdy ve formě prášku obsahující, fuvické kyseliny, křemík, humus a prospěšné bakterie Mycotrex 50 g - směs devíti prospěšných hub sybiotických s kořenovým systémem, jeden gram obsahuje 88 spor (Glomus claroideum, Glomus etunicatum, Glomus clarum, Glomus sp., Glomus microaggregatum, Glomus intraradices, Glomus mosseae, Glomus geosporum, Entrophospora colombianaBactrex 25 g - směs prospěšných bakterií stimulujících kořenový systém
Orgatrex 250 ml - organické tekuté hnojivo pro růst i květ; NPK: 7-6-7dřevěná lžička a kolíčky (pro uzavření sáčků)

Použití BioTabs Starter Kit:

Do substrátu pro 1 m2 pěstební plochy vsypejte celé balení Startrexu, 5 g/rostlinu Mycorexu a promíchejte. Nebo si do každého květináče odměřte část Startrexu, abyste jej rozdělili ve stejném poměru na 1 m2 a 5 g Mycorexu a promíchejte přímo v květináči.

Do otvoru pro kořeny nasypejte 2 gramy Mycorexu a zbývající množství rozmíchejte v substrátu, kterým budete kořeny zasypávat.

5 cm pod povrch substrátu vložte tabletu BioTab v poměru 1 tableta/5 l substrátu. Do nádob větších než 40 l BioTabs umistěte v poměru 1/10 l.

Zasaďte rostliny a zalijte Bactrexem v poměru 1 g/l. Zalévejte čistou vodou do třetího týdne kvetení.

Od třetího týdne kvetení zalévejte Orgatrexu v poměru 1,5 ml/l vody. Co dva týdny kvetení přidávejte 1 g/m2 Bactrexu.

Poslední dva týdny před sklizní zalévejte čistou vodou