0
 x 
Žádné zboží v košíku

UGro Pot 9-lisovaný kokos vč.nádoby 9L 9L

UGro Pot9 je pružný-flexibilní vak / květník, obsahuje 900 gramů vážící,lisovanou cihlu z kokosového substrátu.Je složený ze 40% rašeliny, 30% vlákniny a 30% štěpin.Igelitový vak (květník) je upraven tak, aby bylo dosaženo vynikající UV stability.
With shipment Česká Pošta for 0,00 Kč
79 Kč
Popis

UGro Pot9 je pružný-flexibilní vak / květník, obsahuje 900 gramů vážící,lisovanou cihlu z kokosového substrátu.Je složený ze 40% rašeliny, 30% vlákniny a 30% štěpin.Igelitový vak (květník) je upraven tak, aby bylo dosaženo vynikající UV stability. Za použití pouze 2 litrů vody získáte až 9 litrů vysoce kvalitního kokosového substrátu.

Coco substrát se získává drcením a zpracováním slupek kokosových ořechů a může být použit jako alternativní možnost k více tradičním substrátům. Nabízí vynikající zadržování vody a provzdušnění.Tyto vlastnosti pomáhají kořenovému systému a rostlina tak roste rychleji.

Je to biologicky rozložitelná organická hmota s přírodní trichodermou, mikroorganismem, který bojuje s kořenovou hnilobou a stimuluje růst Vašich rostlin.

Výhody UGro Pot9:

  • Nepotřebujete žádný jiný květník, a vak byl navržen tak aby jste mohli zasadit rostlinu přímo do něj.
  • Je to velice pohodlné pro pěstování a snadno se přenáší.
  • Je vhodný pro všechny typy pěstování,jak ve venkovním prostoru tak interiéru. Je ideální pro trvalé plodiny a rostliny.